S cílem unadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

KONTAKTY

Ondřej Běčák
U Rybníka 1694,
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tel: +420 724 706 689
napište nám
Omotávkynarakety.cz

ZBOŽÍ V AKCI

Cena pro Vás 72,0 Kč
skladem

07. 09. 2018

Proč omotávky Alien Pros?

Na otázku, proč si vybrat zrovna gripy od společnosti Alien Pros, je odpovědí hned několik. Například kvůli designů, kvůli kvalitě, kvůli ceně, kvůli ekologii, kvůli přírodě, prostě kvůli 21. století... smile

Pojďme se na každu odpověď podívat trošku detailněji:

DESIGN:

Společnost Alien Pros přišla jako první s gripy na rakety, které jsou designové. A úspěch je enormní. Už expandovali téměř do všech koutů světa, počet zemí, ve kterých působí dosahuje 30 a poptávka po nich stále roste. Design prostě jede a je v kurzu.

KVALITA:

Není to pouze o designu, ale především o kvalitě. I malé dítě ví, že design zaujme, ale pokud není produkt kvalitní, nikdo jej chtít nebude. A tímto pravidlem se Alien Pros řídí. Ta nejvyšší kvalita společně s unikátním designem dává jejich omotávkám jedinečnost na trhu.

CENA:

Cena se ničím nevymyká z davu. Neznamená to, že když jsou gripy jiné (designové), tak musí být automaticky dražší. Jsou srovnatelné s konkurencí.

EKOLOGIE:

Gripy na rakety Alien Pros jsou vyrobeny z pokročilého polyuretanu, který je rozpustný ve vodě. Všechny použité materiály jsou biologické, ekologické a NEtoxické.

PŘÍRODA:

Designy omotávek mají své odpodstatnění. Měly by poukazovat na aktuální globální problémy - problémy světa. Omotávky X-DRY PLUS vesmír poukazují na průzkum vesmíru, nalezení nových zdrojů, apod... X-DRY PLUS tygr poukazují na zakázaný lov zvířat a vyhubení některých druhů, jen díky pocitu vítězství a blaha, C-TAC vlny poukazují na znečištění moří a oceánů, které je enormní, X-DRY PLUS HVĚZDY zase ukazují to, jak se zmenšuje počet míst na světě, ze kterých jdou krásně vidět hvězdy.

21. STOLETÍ:

Proč zrovna kvůli 21. století? Odpověď je jasná a můžete si na ni odpovědět i sami, stačí si položit pár otázek:

  • Záleží mi na kvalitě?
  • Záleží mi na ceně?
  • Záleží mi na naší zemi?
  • Záleží mi na designu, jak u sportu vypadám?
  • Chci být jeden/jedna z davu nebo se chci odlišit?

Otázky by mohly pokračovat, ale odpovědi budou u většiny podobné... A teď proč kvůli 21. století... Dnešní zákazník je chytrý, náročný, podezíravý, má chuť hledat informace, chce kvalitu a pocit, že má něco víc, než ostatní. To vše vám gripy Alien Pros přináší. Nezískáte jen "omotávku na raketu", ale získáte design, který můžete sladit s outfitem nebo raketou, získáte kvalitu za rozumnou cenu, získáte pocit odlišení - na bílou omotávku se vás nikdo nezeptá, pokud ale budete mít na raketě například omotávku X-TAC srdce, zaručeně si jí každý všimne. A v neposlední řadě získáte nový impulz. Impulz, který vám vytvoří úsměv na rtech a dodá chuť ke hře. I takový malý detail, jako je změna omotávky vám může dodat energii, věřte nám, známe to z vlastní zkušenosti.

Omotávky ALien Pros