S cílem unadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.


Spolupráce
Spolupráce

Chtěli byste s námi spolupracovat?

S designovými omotávkami Alien Pros přichází do České republiky nový a jedinečný produkt, který sladíte přímo se svým outfitem, nové možnosti spolupráce, větší požitek a radost ze hry, nová tvář pro vaši tenisovou či badmintonovou raketu, rukojeť a hůl. Vše, co vyžaduje 21. století.
 
„Je jen na vás, co si vyberete. Pamatujte ale, že lepší pocit mají vždy ti první.“
Omotávky na rakety

Formy spolupráce:

Koncový zákazník

Máte zájem o koupi některé z omotávek? Vyberte si z velké nabídky designů a pošlete nám objednávku. My ji ihned zpracujeme a obratem pošleme.

Velkoobchodní prodej

Vlastníte e-shop, internetový nebo kamenný obchod se sportovním zbožím? Prodáváte tenisové a badmintonové rakety, rukojeti, hole a jejich příslušenství? Líbí se vám designové omotávky Alien Pros a chtěli byste být součásti jejich prodeje? Pokud na výše uvedené otázky odpovídáte „Ano“, neváhejte nás kontaktovat a my vám nabídneme velkoobchodní cenu, která bude výhodná pro obě strany.

Částečný sponzoring

Raketové sporty jsou vaší vášní, máte rádi něco nového a design spojený s kvalitou? Hrajete tenis, badminton, squash, florbal či golf na profi nebo amatérské úrovni, libí se vám naše omotávky a chtěli byste je mít z první ruky a ještě k tomu za lepší ceny? Pokud máte zájem o částečný sponzoring, pošlete nám zprávu přes kontaktní formulář, kde uvedete jaký sport na jaké úrovní hrajete, proč byste zrovna vy měli být vybrání, co se vám na našich omotávkách líbí a my se vám ozveme.

Pořádání akcí, turnajů a marketingová spolupráce

Pořádáte různé sportovní akce, turnaje a hledáte partnery, kteří by se podíleli na organizování těchto akcí? Hledáte sponzory, nápady na ceny pro výherce a podporu? Máte zájem o marketingovou (reklamní) spolupráci? Ozvěte se, určitě něco vymyslíme…